Будемо знайомі, ми - iSklad!

Наша історія почалася в далекому 2003 році з торгівлі на торгових точках. З року в рік кількість торгових точок росла, але вони були невеликими. У 2011 році був розроблений ряд власних ІТ рішень, які дозволили швидко рухатися далі. На сьогоднішній день кількість працівників складає близько 50. Кількість торговельних точок до шести спеціалізованих магазинів загальною площею близько 1500 м². В постійному користуванні складські приміщення площею більше 3000 м². Постійно розширюючи наші канали продажів, ми відкрили інтернет-магазин і активні продажі на території Закарпатської області.

Нашим досягненням є те, що асортимент з 1000 позицій виріс за цей період більш ніж в 30 разів. Щодня в нашій компанії обслуговується понад 300 роздрібних покупців і 50 оптових клієнтів. Нашою перемогою також є те, що ми активно працюємо з більшістю українських виробників і дилерів закордонних компаній в Україні, які працюють в сфері товарів для дому. Але і на цьому ми зупинятися не збираємося.

Ми ростемо, збільшуємо продажі, а відповідно сферу свого впливу. Все більше людей знаходить рішення для свого дому завдяки нам. Це надихає і мотивує на рух вперед.

Кожна людина має свої особисті цілі, і втілюючи їх у життя отримує масу задоволення і щастя. Це - добре, бо саме своїми цілями ми відрізняємося один від одного, підкреслюючи свою індивідуальність.

Мета нашої компанії: зробити життя людей кращим, підвищуючи комфорт і затишок в улюбленому домі. Ми хочемо забезпечити широкий асортимент товарів для дому в зручному для клієнта місці через:

  • Власні роздрібні магазини
  • Інтернет магазини;
  • Магазини наших клієнтів
  • Співпраця з дилерами, які обслуговують роздрібні магазини в інших областях.

Ми прагнемо постійно відслідковувати тенденції, поява новинок, нових дизайнерських рішень та інноваційних розробок в сфері товарів для дому, і першими доносити цю цінність людям.

Ми вже не раз доводили, що можемо досягати поставлених цілей, будучи серйозним гравцем на ринку торгівлі товарами для дому в західному регіоні країни. Це все ми отримали завдяки наполегливій праці нашої команди.