Вид сітки:
Швидкий перегляд

Годівниця IL-PE червоно-біла середня

(0)
128.00грн.
Артикул: 000920

Кормілка червоно-біла середня IL-PE виготовлена з якісного поліпропілену. Вона має ємність для засипання корму. Використовується для годування різного виду птиці. Завдяки своії конструкції, при засипанні корму сприяє його розподілу по секціям, тому з кожної сторони продукту буде достатньо. Купуючи у нас Кормілка червоно-біла середня Ви отримаєте ..

Швидкий перегляд

Щітка МЕД з замком S187

(0)
15.00грн.
Артикул: 015666

..

Швидкий перегляд

Поілка IL-PE мала 4 л

(0)
65.00грн.
Артикул: 000665

Поілка мала 4л IL-PE виготовлена з якісного пластику. Має круглу форму. Використовується для напування птахів. Вона має вакуумний принцип роботи, тому вода не розіллється. Завдяки круглій формі, може напувати багато птахів одночасно. Харчовий пластик не вступає в хімічні реакціі, тому Ви можете бути впевнені, що Ваші птахи не захворіють. Придбавш..

Швидкий перегляд

Поілка IL-PE велика 9 л

(0)
90.00грн.
Артикул: 000666

Поілка велика 9л IL-PE виготовлена з якісного пластику. Має круглу форму. Використовується для напування птахів. Вона має вакуумний принцип роботи, тому вода не розіллється. Завдяки круглій формі, може напувати багато птахів одночасно. Харчовий пластик не вступає в хімічні реакціі, тому Ви можете бути впевнені, що Ваші птахи не захворіють. Придба..

Швидкий перегляд

Туалет для домашніх тварин 35*27*5 см К.

(0)
44.00грн.
Артикул: 020672

..

Швидкий перегляд

Годівниця IL-PE мала

(0)
34.00грн.
Артикул: 000921

Кормілка мала IL-PE виготовлена з якісного поліпропілену. Вона має ємність для засипання корму. Використовується для годування різного виду птиці. Завдяки своії конструкції, при засипанні корму сприяє його розподілу по секціям, тому з кожної сторони продукту буде достатньо. Купуючи у нас Кормілка мала Ви отримаєте чудову ємність для годування Ваш..

Швидкий перегляд

Поілка мала на пляшку Стерк

(0)
34.00грн.
Артикул: 007207

Поілка мала на пляшку Стерк виготовлена із якісного пластику. Вона круглої форми, червоного забарвлення. Призначена для напування різного виду птахів. Особлива конструкція дозволяє закріпити її на майже будь-якій пляшці. Вода подається рівномірно до кожної секції завдяки вакуумному принципу, тому Ваші птахи матимуть легкий доступ до води. Придбав..

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Для тварин